Katma Değerli HizmetlerGÜMRÜKLEME

 

Alanında uzman ekibi ile sizin için profesyonel bir çözüm ortağı olacak anlaşmalı gümrükleme firmamız ile sizlere gümrükleme alanında sizlere katma değerli bir hizmet vermekteyiz.

Profesyonel ekip ve kullandığımız sistemler ile birlikte her zaman müşteri odaklı çalışma sistemini ön planda tutuyoruz. Ana hedefimiz olarak müşterilerimizin her zaman güvenilir bir şekilde bizi tercih etmesi ve bu tercihleri sonrasında almış olduğu çözümlerde kaliteyi net olarak görmeleri bulunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin isteklerine ve onların beğeni noktalarına göre hizmet gerçekleştirerek sürekli değişim ve gelişim içerisinde yer alıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde çalışma prensipleri belirleyerek düzenli bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.


VİNÇ KİRALAMA

 

Edeşsoy Denizcilik ve Proje Taşımacılığı olarak proje lojistiği kapsamında yüklerinizin aktarma, yükleme ve boşaltma işleri için dünyanın birçok yerinde vinç hizmeti sunuyoruz.

 


YÜK SABİTLEME

Yükünüz ne olursa olsun, gideceği uzaklık veya taşıma şekli fark etmeksizin güvenliği için en uygun ekipman sabitlenmelidir.

Tüm yükleriniz için sabitleme işlemlerinde tam deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz. Bu kapsamda yüklerinizi yerinde inceleyerek doğru elemanlarla en uygun sabitleme yöntemlerini kullanıyoruz. Edeşsoy Denizcilik ve Proje Taşımacılığı olarak sizler için ambalajlamadan sabitlemeye kadar her adımda hizmet veriyoruz.


DEPOLAMA

Edeşsoy Denizcilik ve Proje Taşımacılığı olarak Türkiye başta olmak üzere farklı ülkelerde depolama hizmetleri sunmaktayız. 

Bu kapsamda yükleriniz için uygun lojistik merkezlerinin araştırılmasından depolama ve takip yazılımlarının kurulmasına kadar süreçlerde hizmet vermekteyiz.


tr_TRTR