Hakkımızda

EDEŞSOY Denizcilik ve Proje Taşımacılığı, 2015 yılında kurulmuş ve uluslararası lojistik alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için deneyimli kadromuz ve geniş hizmet yelpazemizle çalışmaktayız.

25 yılı aşkın tecrübemizle uluslararası proje taşımacılığı, navlun kontratları, gemi kiralama ve freight forwarding alanlarında uzman çözümler sunuyoruz. Firmamız, müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimseyerek “Doğru Hizmet için Doğru Fiyatlandırma” anlayışıyla hareket etmektedir.

EDEŞSOY Denizcilik ve Proje Taşımacılığı olarak, her zaman ulaşılabilirlik sağlıyoruz. Firmamız, müşterilerine özel müşteri temsilcisi atamaktadır. Bu şekilde, müşterilerin her konuda, tek temsilciyle irtibatta kalmaları sağlanmaktadır. Müşterilerinin, daha hızlı ve tek elden hizmet almalarını sağlayan firmamız, Türkiye ve uluslararası lojistik piyasalarında önde gelen firmalardan biri olmayı başardı. Bununla birlikte, sektöre nesiller boyunca aktarılan tecrübemiz sayesinde sürekli olarak büyümekte ve gelişmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızla, her bir projeye özel çözümler sunmaktayız.

Sektördeki 3.kuşak olan firma sahibimizin, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni nesil çözümlerle buluşan yönetim tarzını benimsemekteyiz. Bu kapsamda müşteriye özel niş çözümler üretiyor ve müşterilerin ihtiyaçlarını anlıyor, tanımlıyor ve çözümler üretiyoruz.

İlk olarak, dünya genelindeki kendi ofislerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca anlaşmalı acenteleri ile, müşterilerimize A’dan Z’ye lojistik süreçlerinde destek olmaktadır. Projelerini anahtar teslim ve ihtiyaca özel çözümlerle tamamlamak isteyen müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Firmamız, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak sunmaktadır. Müşterilerimizin malzemelerini güvenli bir şekilde depolama imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı ve havayolu taşımacılığı alanlarında da etkili çözümler sunuyoruz.

Gümrükleme süreçlerindeki tecrübemizle müşterilerimize destek sağlamakta ve tüm lojistik süreçlerini sorunsuz bir şekilde yönetmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini titizlikle değerlendiriyoruz. Ve onlara en uygun lojistik çözümleri sunuyoruz.

Bizimle çalışan müşterilerimiz, profesyonel ve deneyimli ekibimizin sağladığı destekle güvenli ve zamanında teslimatlar gerçekleştirebilmektedir. Firmamız, uluslararası lojistik alanında lider marka olma hedefimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak devam edecektir.

Sonuç olarak; siz, firmanızı büyütmeye odaklanın, taşımalarınız bizlerle güvende olacak.

Bazı Sektörel Çözümler

Demir çelik sektörü olarak siz müşterilerimizin kilogram bazında fiyatlaması çalıştığını ve sektörün ne kadar rekabetçi olduğunun farkındayız. Bu sebepten maliyetlerinize yönelik kilogram bazlı fiyatlandırma çalışması yaparak sizlere satış yapmanızı sağlayacak alternatifler sunabiliyoruz.

Tarım sektörünün gelişmesini sağlayan tarım makineleri için satışın zaman kısıtlı olmasını anlıyor ve sizler için son dakika alımlarının ve yükünüzün ister standart, isterse gabari dışı ölçülerde olsun hızlı bir şekilde teslim edilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu amaçla sizlere için en hızlı çözümleri sunuyoruz.

Meyve sebze gibi bozulabilir yüklerin taşınması konusunda uzmanlaşmış bir ekibimiz bulunmaktadır. Böylelikle, ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler sunarak, ürünlerin zamanında teslimini sağlıyoruz.


tr_TRTR