KONTEYNER
TAŞIMACILIĞI

 

Komple konteyner hizmetlerimizi (FCL) tüm dünyada limandan limana veya kapıdan kapıya şeklinde sunuyoruz. Konteynerleri planlama sürecinize uygun bir şekilde esnek programlar sunarak varış noktası ne olursa olsun, kıtalar arası ve dünya çapında her noktaya yükünüzü zamanında ve uygun maliyetlerle ulaştırıyoruz.

İster komple yüklemeniz (FCL), isterse parsiyel (LCL) yüklemeniz olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli yer veya konteyner temini yapıyoruz.

Talep etmeniz durumunda yükünüzü yerinde inceleyerek en uygun konteyner tipini, yükleme planını ve bağlama noktalarını yerinde belirliyor ve gerekmesi durumunda uluslararası deniz veya karayolu sabitleme kurallarına uygun hale getirmenize yardımcı oluyoruz.


KARAYOLU
TAŞIMACILIĞI

 

Kara nakliye ve lojistik çözümleri ile tamamlayıcı nitelikte iç nakliye, depolama ve dağıtım dahil A’dan Z’ye hizmet sunuyoruz.

İthal ve ihraç edilen mallar için tedarik zinciri yönetim sürecini tamamlayan depolama hizmetini sunuyoruz. İster komple yüklemeniz (FTL), isterse parsiyel (LTL) yüklemeniz olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli yer veya uygun araç temini yapıyoruz.

Talep etmeniz durumunda yükünüzü yerinde inceleyerek en uygun araç tipini, yükleme planını ve bağlama noktalarını yerinde belirliyor ve gerekmesi durumunda uluslararası deniz veya karayolu sabitleme kurallarına uygun hale getirmenize yardımcı oluyoruz.


HAVAYOLU
TAŞIMACILIĞI

 

Edeşsoy Denizcilik ve Proje Taşımacılığı olarak kuruluşumuzdan bu yana kaliteli, hızlı ve güvenli hava kargo taşıma hizmeti sunuyoruz. Müşteri odaklı çözümler üretiyor, gümrükleme, ara taşıma, depolama, paketleme ve sigorta gibi hizmetler veriyoruz. Alternatif hava yolu, maliyet ve transit süre imkanları sunarak müşteriye en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Ana odak noktamız olan tehlikeli kargo üzerine, yüklemlerinize alternatif ve uygun çözümler sunuyoruz.

Tehlikeli Maddeler alanında uzman personelimiz ile müşterilerimize emniyetli servisler sunduğumuz sınıflar:

Sınıf 1 Patlayıcı Maddeler                   (EXAN (ANFO), AMONYUM NITRAT)

Sınıf 2 Gazlar                                       (AEROSOLS, BUTANE, ACETYLENE)

Sınıf 3 Yanıcı sıvılar                            (PAINTS, VARNISHES, INKS, ADHESIVES)

Sınıf 4 Yanıcı katılar                            (ALKALI METAL, ALUMINIUM PHOSPHIDE)

Sınıf 5 Oksitleyiciler                             (ZIRCONIUM NITRATE, BARIUM PEROXIDE)

Sınıf 6 Zehirli Maddeler                       (BENZYL IODIDE, CYCLOHEXYL ISOCYANATE)

Sınıf 7 Radyoaktifler                            (RADIOACTIVE MATERIAL, EXCEPTED PACKAGE)

Sınıf 8 Aşındırıcılar                              (SILICON TETRACHLORIDE, TRIMETHYLCYCLOHEXYLAMINE)

Sınıf 9 Diğer Tehlikeli Maddeler          (ARABALAR, LİTHİUM PİLLER )


TRANSİT YÜK
TAŞIMACILIĞI

 

Jeopolitik konumundan dolayı Türkiye; Avrupa ve Asya başta olmak üzere birçok farklı hattın kesişim noktası durumunda. Bu avantajın getirisiyle özellikle Türkiye uğraklı transit yüklerinizde avantaj sağlıyoruz.

Bu kapsamda limanlarda aktarma ve transit gümrük işlemleri de dahil olmak üzere farklı birçok lojistik hizmeti veriyor, yükünüz ve güzergahınıza özel Kara+Kara, Deniz+Kara, Demiryolu+Kara gibi farklı kombinasyonlar sunuyoruz.


MULTİMODAL
TAŞIMACILIK

 

Edeşsoy Denizcilik ve Proje Taşımacılığı olarak entegre lojistik hizmetlerinin tümünü, iş süreçlerinin her aşamasında gelişmiş teknolojilerimiz ve bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimize en etkin şekilde sunuyoruz. Yüke uygun güzergahın gerektirdiği farklı taşıma modellerini bir araya getirerek en etkin ve avantajlı çözümleri üretiyor, müşterilerimizin isteklerine göre en uygun taşıma metotlarını birleştirerek müşteri memnuniyetini azami derecede tutuyoruz.